
- В наличии
DOT 3.1 шафа обліку універсальна для 1-ф. та 3-ф. лічильників
420 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (97) 773-03-69
Київстар
- +380 (50) 508-80-46Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Призначений для зовнішньої установки однофазного або трифазного лічильника електричної енергії змінного струму напругою до 380 В з метою захисту приладу від механічних пошкоджень, недопущення крадіжки електричної енергії, захисту лічильника від пилу і атмосферних опадів
- Для приладів класу захисту від пошкодження електричним струмом ІІ
- Ступінь захисту ящика відповідає ІР54 по ГОСТ 14254
- Корпус виготовлений зі стійкого до займання матеріалу
- Конструкція корпусу дозволяє зчитувати дані з лічильника через оглядове вікно, не відкриваючи кришки
- Матеріал вікна - пластик УФ-стабілізований, не мутнішає із часом
- Ящик має універсальні кріплення для монтажу лічильника на три гвинти-саморізи, кріплення на DIN-рейку, а також для монтажу і закріплення іншого обладнання всередині ящика (автоматичних вимикачів, гофрованої труби і кабелю)
- Конструкція ящика дає можливість пломбування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIK |
| Страна производитель | Украина |
| Тип оборудования | Ящик |
| Тип щита | Учетно-распределительный |
| Количество шкафов | 2 шт |
| Количество обслуживаемых сторон | 1 |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип монтажа | Навесной |
| Расположение | Вертикальное |
| Степень защиты IP | 54 |
| Применение | В помещении/Уличное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Длина | 167 мм |
| Масса | 5 кг |
| Защита | |
| Опломбирование | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Смотровое окошко | Да |
| Прозрачные двери | Да |
| Наличие слаботочного отсека | Да |
| Место под счётчик | Да |
| Цвет | Черный |
| Открытие двери | Горизонтальное |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
- Цена: 420 ₴
