
Топ продаж
- В наличии
Електролічильник Iskra ME162-D1A44-V12L11-M3K0 5(85)А
2 600 ₴
+380 (97) 773-03-69
Київстар
- +380 (50) 508-80-46Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Один з кращих електролічильників на ринку виробництва заводу Iskraemeco (Словенія) ME162-D1A44-V12L11-M3K0 5(85)А для вимірювання активної енергії в однофазних двопровідних ланцюгах змінного струму, багатотарифний (двохзонний). Даний лічильник найкраще рішення для будинку, дачі або квартири.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Производитель | Iskraemeco |
| Максимальная рабочая температура | 80 °С |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Высота | 42.5 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Страна производитель | Словения |
| Длина | 140 мм |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 5 А |
| Максимальный ток | 85 А |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип подключения | Прямое |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Количество тарифов | 3 |
| Межповерочный интервал | 16 лет |
- Цена: 2 600 ₴
- Способ упаковки: Оригинальная упаковка

