
Топ продаж
- В наличии
Електролічильник NIK 2102-02 М1 5-60А електромеханічний
750 ₴
+380 (97) 773-03-69
Київстар
- +380 (50) 508-80-46Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HIK 2102 електромеханічний
Основні властивості:
- Вимірювання активної енергії в однофазних двопровідних колах змінного струму
- Клас точності – 1,0 (ГОСТ 30207 і ДСТУ IЕC 62053-21)
- Номінальна напруга – 220 В
- Частота – 50 Гц
- Номінальна сила струму – 5 А чи 10 А (залежно від виконання)
- Максимальна сила струму – 50 А або 60 А (залежно від виконання)
- Ступінь захисту – ІР54
- Наявність імпульсного виходу
- Кількість розрядів лічильного механізму – 6+1
- Міжповірочний інтервал – 16 років
- Середній термін експлуатації (до першого капітального ремонту) – 30 років
- Кількість вимірювальних елементів – 1 або 2 (як датчики струму використовуються шунт і трансформатор)
- Розширений діапазон робочих напруг (143 В - 253 В)
- Підвищений ступінь захисту від впливу постійних і змінних магнітних полів (СОУ-Н МПЕ 40.1.35.110:2005)
- Технологічний запас по класу точності не менше 50%
- Низьке власне енергоспоживання
- Довготривала робота при U = 380 В (до 24 годин)
- Прозорий кожух
- Можливість установки прозорої клемної кришки
- Можливість установки на DIN-рейку
- Додаткові сервісні функції: індикація зворотного напрямку струму (реверсу), нерівності струму у фазному і нульовому приводах

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIK |
| Страна производитель | Украина |
| Тип индикатора | Механический |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Тип подключения | Прямое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Максимальный ток | 60 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Максимальная рабочая температура | 55 °С |
| Длина | 178 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 71 мм |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 750 ₴
- Способ упаковки: Оригинальная упаковка + оригинальный пакет




