
- Нет в наличии
Електролічильник G1M.153.220.F3.В2.P2.C300.V1
1 510 ₴
+380 (97) 773-03-69
Київстар
- +380 (50) 508-80-46Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики
| Клас точності: | |
| для активної енергії | 1 (ДСТУ EN 62053-21) |
| Номінальна величина напруги U ном , В: | 230 |
| Діапазон робочої напруги, % U ном : | -10... +10 |
| Допустимі межі коливання напруги, % U ном : | -20... +15 |
| Базовий (максимальний) струм A: | 5(80) |
| Порог чутливості, % I б : | 0.4 |
| Номінальна частота, Гц: | 50, ±1 |
| Потужність, ВА: | |
| у ланцюгах напруги | не більше 1.5 (1.2Вт) |
| в ланцюгах струму (I = I б ) | трохи більше 0.03 |
| Константа лічильника, імп/кВт година: | 2000 |
| Кількість вимірювальних елементів: | 1 |
| Внутрішній годинник (ДСТУ EN 62054-21): | |
| похибка | < 0.5 с/24год, (T=23°C), 0.15 с/°C/24год |
| джерело резервного харчування | літієва батарея |
| безперервна робота тільки від резервного харчування | не менше 10 років |
| Функції тарифного модуля: | |
| кількість тарифів | програмується (T1...T4) |
| термін зберігання даних при відключеному живленні | не менше 20 років |
| Інтерфейси: | |
| оптичний зв'язок | IEC 62056-21 |
| електричний зв'язок - RS485 | IEC 62056-21 |
| Клас захисту корпусу: | II (ДСТУ EN 62052-11) |
| Механічна середовище: | Клас M1 |
| Електромагнітне середовище: | Клас E2 |
| Ізоляція (ДСТУ IEC 60060-1): | |
| змінна напруга, кВ | 4 (50 Гц, 1 хв) |
| імпульсна напруга, кВ | 6 (1.2/50 мс) |
| Чутливість магнітного поля: | |
| вплив постійним магнітним полем, мТл | не більше 300 (датчик струму – шунт) |
| вплив електромагнітним ВЧ полем, В/м | не більше 33 (без навантаження) не більше 12 (з навантаженням) |
| Захист від пилу та води: | IP54 |
| Діапазон температури: | |
| робоча температура | - 40 … +70°C |
| гранична температура | - 40 … +70°C |
| температура зберігання | - 40 … +80°C |
| Діапазон вологості, %: | 0 … 95 |
| Вага, кг: | 0.6 |
| Габаритні розміри, мм: | |
| з кришкою клемної колодки | 180 × 130 × 65 |
| Термін служби, років: | 24 |
| Між перевірочний інтервал, років: | 16 |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Страна производитель | Литва |
| Максимальный ток | 60 А |
| Состояние | Новое |
| Высота | 65 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Вес | 0.8 кг |
| Номинальный ток | 5 А |
| Ширина | 130 мм |
| Тип подключения | Прямое |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Производитель | Elgama-Elektronika |
| Длина | 180 мм |
| Количество тарифов | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение | 220, 230 B |
- Цена: 1 510 ₴
- Способ упаковки: Оригинальная упаковка
