
- В наличии
Електролічильник GAMA 100 G1B.164.220.F3.B2.P4.C310.V1
3 800 ₴
+380 (97) 773-03-69
Київстар
- +380 (50) 508-80-46Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики
| Клас точності: | |
| активна енергія | 1.0 (ДСТУ EN 62053-21) |
| Номінальна напруга Un, В: | 230 |
| Допустимі коливання напруги, % від U n : | -20...+15 |
| Номінальний (максимальний) струм I n (I max ), A: | 5(100) |
| Поріг чутливості, % I n : | 0.4 |
| Номінальна частота, Гц: | 50 |
| Потужність, ВА: | |
| в ланцюзі напруги | трохи більше 1 (0.75 Вт) |
| в ланцюзі струму | трохи більше 0.05 |
| Постійна лічильника, імп/кВт·год: | 2000 |
| Кількість вимірювальних елементів: | |
| G1B.154.220.F3.B2.P4.C310.V1 | 1 |
| G1B.164.220.F3.B2.P4.C310.V1 | 2 |
| Внутрішній годинник (ДСТУ EN 62054-21): | |
| похибка, з/добу | трохи більше 0.5 |
| джерело резервного харчування годинника | літієва батарея |
| безперервна робота від батареї, років | не менше 10 |
| Функції тарифного модуля: | |
| кількість тарифів для енергії та потужності | 1 ... 4 |
| термін зберігання даних за відсутності напруги харчування, років | 20 (t<25°С), 2 (t=60°C) |
| S0 виходи (ДСТУ IEC 62053-31): | |
| кількість | 1 |
| константа, імп/кВт · година | програмується (50...150 000) |
| тривалість імпульсу, мс | 30 |
| Інтерфейси: | |
| оптичний зв'язок | IEC 62056-21, DLNS |
| електричний зв'язок - RS485 | DLNS |
| Ступінь захисту від впливу зовнішнього середовища: | IP54 |
| Випробування імпульсною напругою, кВ: | 6 |
| Випробування змінною напругою, кВ: | 4 |
| Діапазон температур: | |
| робітник, ° С | -40...+70 |
| зберігання та транспортування, ° С | -40...+70 |
| Міжповірочний інтервал, років: | 16 |
| Термін служби, років: | 24 |
| Розміри, мм: | 180 × 130 × 65 |
| Вага, кг: | трохи більше 0.8 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elgama-Elektronika |
| Страна производитель | Литва |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Состояние | Новое |
| Высота | 65 мм |
| Тип подключения | Прямое |
| Номинальный ток | 5 А |
| Ширина | 130 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Количество тарифов | 3 |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальный ток | 60 А |
| Вес | 0.8 кг |
| Длина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение | 220, 230 B |
- Цена: 3 800 ₴
